rway.org.ua

Контакти
 
Пожертвування
Служіння для сиріт. Благодійність.

«Підійшли до Ісуса тоді Його учні, питаючи: Хто найбільший у Царстві Небеснім? Він же дитину покликав, і поставив її серед них, та й сказав: Поправді кажу вам: коли не навернетесь, і не станете як ті діти, не ввійдете у Царство Небесне!Отже, хто впокориться, як дитина оця, той найбільший у Царстві Небеснім. І хто прийме таку дитину одну в Моє Ймення, той приймає Мене.» (Євангелія від Матвія 18: 1-5)

Дорогі брати та сестри, дорогі друзі!

Ми вирішили розпочати нову рубрику на нашому сайті: «Служіння для сиріт. Благодійність». Відверто кажучи, вищевказане не є чимось новим в нашій діяльності. Ми розпочали дане служіння вже давно. Безперечно, головним напрямком нашої роботи є проблема залежності і все, що з нею пов’язане. Дана проблема залишається нашим пріоритетом також і зараз. Але кожного дня ми стикаємось з величезною кількістю людей, які потребують матеріальної допомоги та просять про неї. Хто ці люди? В більшості своїй це найбільш нужденні та злиденні верстви нашого суспільства: бездомні діти, діти-сироти, сім’ї залежних, хворі та інваліди.

Наш фонд намагається допомогти таким людям як словом, так і ділом також: продуктами, одягом, ліками т.і. Ми маємо тісну співпрацю з двома міськими дитячими будинками та двома спеціальними притулками, які розташовані поза містом, в сільській місцевості. Саме такі сільські притулки є зараз найбільш нужденними в нашій державі. Крім того, деякі із вищевказаних притулків мають свою специфіку роботи. В них проживають діти із різноманітними розумовими хворобами, або із затримкою в розвитку. Долі цих дітей важкі та індивідуальні в кожному окремому випадку. Але одна спільна риса об’єднує всіх їх: відсутність любові та справжнього домашнього тепла.

Саме тому, наша команда відчуває справжній обов’язок та покликання спробувати допомогти цим дітям, наскільки є в наших силах: полегшити їх важке життя та зробити їх хоч трошки щасливими. Також ми намагаємось навчити дітей та показати їм справжній Вірний шлях в їхньому житті, якій може дати їм тільки Господь.

Як ми зазначили вище, наш фонд також намагається допомагати найбільш нужденним сім’ям залежних людей: Словом Божим та матеріальною допомогою. В Рівному ми співпрацюємо з багатодітними сім’ями , де один (чи обоє) з батьків є залежними. В нашому місті ми маємо чимало таких родин. В вищевказаних сім’ях страждають і діти, і дорослі. Дуже часто там немає навіть самого необхідного (інколи, навіть хліба!). Багато сімей живе в жахливих, антисанітарних умовах. Ми намагаємось допомогти таким сім’ям, як можемо. Але головне, ми прагнемо дати їм реальну надію, промінь світла в їх житті.

В більшості випадків це є дуже важким!

Більшість з цих людей втратили всяку надію на краще життя. Суспільство називає їх тими, хто на самому «дні». Більшість людей дійсно переконано, що для них вже немає ніякого виходу з цього «дна».

Але ми переконані, що це не так!

Всі ми Божі діти. Всі ми рівні перед нашим Небесним Батьком. Всіх Він нас любить. Саме тому ми впевнені, що маємо однакову цінність в Божих очах: як поважні та успішні, так і «втрачені» та знедолені.

 Більш повну інформацію дивіться на англійській версії сайту http://rway.org.ua/en/work/orphans 

 

 

 

 
Лечение наркомании и реабилитация наркоманов  в центре

[+]
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size