rway.org.ua

Контакти
 
Мероприятия
Visit of Dutch youth
Delegation of youth from Dutch Reformed Church visited our Rehabilitation Center this August. It was a  young people who also took part in collecting funds for building of our new Center for addicted people. During this visit they  looked our new building, heard about “The Right Way” work and was informed about addiction problem in Ukraine at all.

 

Visit of Dutch youth

 


 

1. Конференция «Врач-христианин в 21 веке» (Июнь, 2009)

 

Наши сотрудники приняли участие в 5-й Российско-Германской конференции «Врач-христианин в 21 веке». Конференция проходила в Санкт-Петербурге, с 4 по 6 Июня 2009г.

 

Основные темы:

 • Евангелизация в постмодернистский период
 • Генно-инженерные методы в медицинских и клеточных технологиях
 • «Соль земли»: место верующего медика в современном мире
 • Психотерапия и душепопечительство
 • Евангелизация и забота о наркозависимых
 • Этические проблемы в современном мире (аборты, трансплантация, эвтаназия)
 • Актуальные вопросы ВИЧ-инфицирования
 • Альтернативная медицина
 • Поллиативная помощь в онкологии
 • «Хоспис на дому»
 • Забота и реабилитация «зависимых». Профилактика среди молодёжи
 • Другие

Организаторы конференции:

 

 • Миссия «Христиане служат больным»
 • Отдел социального служения Российского Союза ЕХБ
 • Центральная Церковь ЕХБ, г. Санкт-Петербург
 • Региональная общественная организация «Общество христиан-медиков»
 • Лечебно-профилактическое учреждение «Христианская ассоциация медиков»

Наш фонд искренне благодарен всем организаторам за предоставленную возможность принять участие в данной конференции. В результате чего, наши сотрудники получили много интересной и практически полезной информации для нашей собственной работы и служения..

Конференція в Санкт-Петербурзі


Організатори конференції


2. Стажування в Нідерландах (Жовтень, 2009р.)

Персонал фонду отримав чудову нагоду пройти стажування в найбільш відомому Християнському Реабілітаційному Центрі «De Hoop», в Нідерландах. Отримані знання були дуже важливими та практичними, особливо перед відкриттям власного Центру в Рівному. Голландська сторона зробила все, щоб вищевказане стажування пройшло цікаво та інтенсивно на протязі всього часу перебування української делегації. Відповідно до цього, ми змогли вивчити структуру Центру, діяльність всіх його відділів, історію та філософію роботи; зустрілись з багатьма людьми з персоналу “De Hoop”, отримали дуже цінну інформацію та практичні знання. Ми впевнені, що все це буде корисним також для роботи нашого майбутнього Центру в Україні.

Dutch friends

Голландські друзі

 

3. Візит “Luke Society” (Весна-Осінь, 2008)

Наші друзі з Американської Християнської медичної організації “Luke Society” відвідали нас двічі в цьому році. Вищеназвана організація підтримує нас в реалізації нашого проекту по створенню Християнського Реабілітаційного Центру в м. Рівне (15 км. від міста). Також наші Американські друзі надають нам постійну молитовну підтримку, яка є дуже важливою для нас та нашого служіння.

Американські друзі в нашому офісі

 

4. Візит до Швейцарії (Травень-Червень, 2008р.)

Два наших співробітника (разом з пасторами місцевих Реформатських Церков) відвідали наших друзів із Швейцарської Реформованої Церкви. Прийом був дуже гостинним та корисним. В результаті, «Протестантський Реформатський Фонд» вирішив частково підтримати наш проект по будівництву нашого майбутнього Реабілітаційного Центру.

Разом з Швейцарськими друзями

5. Опікунська рада фонду.

В цьому році ми прийняли нового члена до Опікунської ради фонду. В зв’язку з постійним розширенням напрямків діяльності фонду, ми потребуємо нових людей, які б могли працювати в нашій організації. Особливо нам потрібні люди, які б були готові виконувати свою роботу на волонтерських засадах. Саме такими є люди, які погодились працювати в Опікунський раді «Вірного шляху». Вищеназвана рада має регулярні зібрання з метою контролю всіх головних процесів, які відбуваються в фонді, приймає рішення, керує поточною діяльністю, вислуховує звіти виконавчих органів фонду.Тетяна Кравчук стала третім членом Опікунської ради фонду в цьому році. За фахом вона є медиком та працює в Рівненському дитячому будинку для дітей сиріт.

Користуючись нагодою, хочеться відмітити та подякувати нашим двом іншим членам Опікунської: Марліс Колейн (жінка-місіонер з Нідерландів) та Василь Пилипенко (пастор місцевої Реформатської Церкви). Ці люди були з самого початку організації «Вірного шляху» та продовжують свою безкорисну працю вже на протязі 6 років! Вони зробили велику кількість цінної роботи для підтримки нашого фонду. Ми дуже вдячні за їх сумлінну працю на користь нашої організації.

Опікунська рада фонду

 

Тетяна Кравчук (друга справа) –новий член Опікунської ради

6. Молитовна група.

Наша команда почала нове служіння. З липня 2008р. ми започаткували регулярні молитовні зібрання в офісі фонду. Ми молимось за всі Церкви, місії та людей, які знають нас та підтримують нашу діяльність. Таким чином, ми маємо реальну можливість допомогти нашим братам та сестрам по всьому світу в їх роботі за допомогою молитви. Також завдяки молитві ми можемо відчути себе єдиною родиною в нашому служінні для Бога та людей. Все це зближує нас та надає реальну можливість зрозуміти один одного набагато краще.

7. Конференція (Листопад, 2007р.).

В листопаді фонд прийняв участь в 5-й національній конференції для ВІЛ-позитивних людей та організацій, які працюють з проблемою СНІДу в Україні. Конференція була організована Міжнародним Альянсом з питань ВІЛ/СНІДу.

Основні тези:

 • Багато залежних звертаються за допомогою через проблеми, пов’язані з використанням наркотиків, а саме, через сімейні проблеми, проблеми з правоохоронними органами, проблемами на роботі т.і.
 • На жаль, в більшості випадків, вони не мають справжнього бажання покинути наркотик, роблячи це лише через когось, або щось.
 • Це значить, що наше завдання як раз в тому, щоб допомогти людині зрозуміти всі тяжкі наслідки вживання наркотиків.
 • При справжньому розумінні цього, людина вже робить перший крок до власного видужання.
 • Але на превеликий жаль, не завжди так стається. Часто людина має втратити абсолютно все, щоб по-справжньому прийти до розуміння цих істин.

8. Міська акція (Червень, 2006р.)

Присвячується жертвам ВІЛ/СНІД.

На даний час проблема ВІЛ/СНІДу є надзвичайно актуальною в нашій країні.Влада визнала, що ця хвороба вже досягла на Україні епідеміологічного рівня. Навіть в нашому місті було офіційно зареєстровано 440 ВІЛ-позитивних хворих та 40 з діагнозом СНІД (на 300,000 міських мешканців). Проте, це лише офіційні дані. Більшість аналітиків стверджують, що реальна цифра вища в 7-10 раз!

В зв’язку з цим об’єднана група різних громадських організацій нашого міста (включаючи «Вірний шлях») вирішили провести міську акцію «Молодь проти наркотиків та ВІЛ/СНІДу». В рамках акції були надруковані та безкоштовно роздані спеціальні інформаційні буклети, присвячені тематиці заходу.Також були організовані спортивні змагання та музично-танцювальні конкурси для молодих учасників акції.

Головна мета заходу: показати різноманітні способи проведення вільного часу, як альтернативу вживання наркотиків. Організатори намагались донести до молоді всі переваги здорового способу життя, а також надати якомога більше інформації про ВІЛ/СНІД в найбільш доступній формі. Ще однією метою заходу було показати єдність всіх громадських організацій нашого міста в боротьбі з проблемами наркоманії та ВІЛ/СНІДУ.

 

 
Лечение наркомании и реабилитация наркоманов в центре

[+]
 • Increase font size
 • Decrease font size
 • Default font size